Stromy v proměnách času
Stromy v proměnách času

V pátek 20. října na Den stromů ukončily třídy 2. B a 4. B projekt s názvem Stromy v proměnách času, na kterém společně s lektorkou Vendulou Palatovou a třídními učitelkami pracovaly celý rok. Šlo o čtyři setkání v každém ročním období, kdy se děti věnovaly stromům. Vytvořily si krásná portfolia, setkávaly se také v přírodě nebo v ekocentru. Tato setkání pro nás byla velmi přínosná. Vážíme si toho, že se naše třídy staly tzv. pilotními a v příštích letech mohou i ostatní třídy z Jablonce n. N. využít nabídky programu ekocentra o stromech. V pátek si obě třídy zasadily jablůňku na pozemku školy. U příležitosti slavnostního ukončení projektu byla připravena výstava o stromech a naší práci, dále vystoupení a setkání s náměstkyněmi Janou Hamplovou a Lenkou Opočenskou. Děti na závěr dostaly krásnou knížku na památku, ochutnávaly jablíčka a hlasovaly pro to nejchutnější. Nechyběl ani raut. Děkujeme také za návštěvu a podporu projektu vedení naší školy.

Napsali o nás