Obrovský úspěch volejbalistů
Obrovský úspěch volejbalistů

Skvělého úspěchu dosáhlo volejbalové družstvo našich starších žáků. Vítězstvím  v okresním kole jsme se probojovali do kola krajského. To se uskutečnilo v krásné hale v Turnově. Naši chlapci pod vedením pana učitele Hlaváčka nenašli na palubovce přemožitele a po vítězství 2:1 nad Turnovem a 2:0 nad Jilemnicí se stali krajskými přeborníky v soutěži škol.

Kluci až na jednu výjimku nehrají volejbal závodně. Volejbalové dovednosti mají díky tomu, že rozvíjejí svůj talent na hodinách TV. V Turnově přidali navíc hodně bojovnosti a nadšení týmu, který hrál ve složení: František Sacher z 8. A, Jan Boháček, David Danko, Ladislav Hamřík a Michal Martinka z 9. A, Kryštof Berka, Jakub Hlaváč a Michal Najman z 9. B.  V nadšení po turnaji se navíc chlapci vyjadřovali v tom smyslu, že chtějí v dalším roce podobně uspět i v basketbalu a atletice. Tak se těšíme a přejeme hodně sil do dalších tréninků.