Výtvarná soutěž Od pólu k pólu
05.11.2014
Výtvarná soutěž Od pólu k pólu
Jako jediná jablonecká škola jsme se zúčastnili již 17. ročníku výtvarné soutěže, kterou připravuje Centrum pro zvířata v nouzi Archa při ZOO Liberec ve spolupráci s Libereckým krajem - tentokrát pod názvem „Od pólu k pólu“. Slavnostní vyhodnocení proběhlo 3.října v 17.00 hod ve velkém sále Krajské vědecké knihovny v Liberci a pro naše výtvarníky to byl příjemný start do nového školního roku. Mezi oceněnými pracemi byla i kolektivní práce Motýli (6.C), Páv Adély Studničkové a Andrey Mocové (6.B) a kolektivní práce žáků 9.tříd. Mezi vystavenými díly v prostorách knihovny byly k vidění mimo jiné  i paličkované obrázky Adély Garabíkové, Zuzky Drahotové a Adély Studničkové.
Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a oceněným ještě jednou blahopřejeme…a těšíme se na další výtvarné výzvy.  FOTOGALERIE