Páťák Ondra v celostátním kole log. olympiády
16.12.2014

Páťák Ondra Koucký se na začátku prosince vypravil se svými rodiči na Pražský hrad. V Míčovně Hradu totiž probíhalo celostátní finále Logické olympiády 2014. Na 65 nejlepších řešitelů krajských kol tu čekala řada záludných úkolů a otázek. Ondra v tak silné konkurenci obstál výborně – vybojoval skvělé 17. místo. Gratulujeme.

Pochvalu si zaslouží i další řešitelé z naší školy. Do krajského kola po nominační soutěži postoupilo 9 dětí. Kola se zúčastnilo celkem 48 žáků z různých škol našeho kraje. Ondra byl druhý, Jindřiška Holová získala pěkné 8. místo, v druhé desítce se umístili Marie Holá, Martin Hruška, Marc  Boada a Jan Šimůnek. Dobře nás reprezentovali i Michal Procházka, Lída Bedrníková a Eliška Hýřová. Gratulujeme.