Rodiče dali souhlas k vybudování nových šaten
16.12.2014
Při listopadových třídních schůzkách byli rodiče žáků naší školy požádáni o vyjádření k plánované investici z fondu spolku Eruditus, který používá finanční příspěvky rodičů na činnosti a aktivity školy, jež nejdou hradit z běžného rozpočtu školy. Všichni rodiče měli možnost vyjádřit se formou písemného hlasování, kde mohli dát svůj souhlas k investici na obnovu školních šaten, či hřiště, nebo mohli vyjádřit svůj nesouhlas.  Z celkem 503 odevzdaných hlasovacích lístků, souhlasilo 459 rodičů s výstavbou nových šaten, 40 je pro rekonstrukci školního hřiště a 4 rodiče s investicí nesouhlasí. Na základě výsledků se tedy začaly činit první kroky, které by ve finále měly vést k výstavbě nových šaten.

Vedení školy děkuje rodičům za zájem a účast na hlasování a všem přeje krásné prožití vánočních svátků.