Ohlédnutí za lyžařským kurzem 8. tříd
23.02.2015
   V polovině února zdárně proběhl lyžařský kurz 8. ABC, který byl přeložen z loňska. Pod vedením 4 tělocvikářů a dalších 3 pomocných instruktorů se na lyžích objevilo 42 dětí z celkového počtu 71 v 8. ročníku. Vedoucí jednotlivých družstev se shodli, že vzorné chování žáků pomohlo nejen ke zlepšení lyžařských dovedností, ale i skvělé a pohodové náladě všech účastníků kurzu. Společně jsme navštívili 3 sjezdovky okresu a projeli na běžkách několik tras Jizerské magistrály. Sjezdaři zakončili svůj výcvik na Špičáku a 2 běžkařské skupiny přejely Jizerské hory z Harrachova do Jablonce resp. Bedřichova (40 km a 38 km).
   Ve druhé polovině února proběhne kurz 7. ABC. Přihlášeno je 62 žáků z celkového počtu 72 dětí. Snad nám bude přát počasí.