Do Národního divadla: Informace pro žáky 8. ročníku

8. ročníky - Praha – Národní divadlo

Odjezd: 23. dubna 2015 v 9.00 hod. od zadního vchodu školy, sraz v 8.45

Program:

-          Pražský hrad (katedrála sv. Víta) – Malá Strana (chrám sv. Mikuláše) – Petřín (zájemci rozhledna, zrcadlové bludiště, petřínské sady) – Vyšehrad (rotunda sv. Martina, chrám sv. Petra a Pavla, hřbitov)

-          Staroměstské náměstí – rozchod po skupinách

-          Národní divadlo – prohlídka + představení Ze života hmyzu (http://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/6299)

S sebou:

-          jídlo a pití na celý den

-          kapesné dle uvážení (kdo bude chtít: bludiště Petřín – 55,- Kč; rozhledna Petřín – 65,- Kč)

-          společenský oděv do divadla (Přes den pohodlné oblečení a obuv vhodnou pro chůzi!)

-          kartička pojištěnce

Příjezd: k zadnímu vchodu školy. Představení trvá s jednou přestávkou od 19.00 do 21.15 hod. Předpokládaný návrat okolo 23.00 hod., upřesníme telefonicky. Vzhledem k návratu v pozdní noční hodinu prosíme rodiče, aby si své děti vyzvedli osobně.

Poznámky: Autobus nám bude po celý den k dispozici, oblečení na večerní představení si v něm ponecháme a převlékneme se večer, těsně před návštěvou divadla (bus nás zaveze na nábřeží, přejdeme pouze most Legií). V pátek mají děti výuku mimořádně od 8.55 hodin.