Šk. jídelna: Informace k režimu na závěr škol. roku
21.05.2015
Režim stravování:
Od 15. 6. 2015 bude ŠJ vařit pouze jeden druh jídla. Od tohoto dne bude objednací terminál mimo provoz, případné odhlášky obědů provede strávník u vedoucí ŠJ v pokladně.
Možnost odhlašování a přihlašování obědů končí v pondělí 22. 6. v 6,00 hodin
(z důvodu svaření zásob ze skladu). V případě nemoci lze oběd vyzvednout až do pátku 26. 6. každý den.

Ukončení stravování: Děti, které ukončují docházku do ZŠ a odhlašují se ze stravování, vrátí nepoškozené čipy nejpozději v pátek 26. 6. 2015. Při pozdějším vracení čipu zaplacená záloha propadá (viz ustanovení Provozního řádu ŠJ).

Noví strávníci: Noví strávníci předají přihlášky ke stravování vedoucí ŠJ v pokladně nejpozději do 26. 6. 2015. Přihlášku lze též poslat elektronicky (rovněž do 26. 6.), formuláře jsou na stránkách školy ke stažení.

Platby září: Výjimečné platby v hotovosti na září budou vybírány od 26. 8. do 31. 8. 2015 v pokladně ŠJ. Respektujte, prosím, pokladní hodiny.

Všechny případné dotazy zodpoví vedoucí ŠJ.

Zaměstnanci školní jídelny všem přejí krásné prázdniny.

Helena Mrklasová, vedoucí ŠJ