Rozsvícení vánočního stromu přilákalo mnoho lidí
02.12.2015
Rozsvícení vánočního stromu přilákalo mnoho lidí
V pondělí po první adventní neděli bylo atrium naší školy k prasknutí, tolik lidí najednou sem asi v historii školy zavítalo vůbec poprvé. Důvodem bylo slavnostní rozsvícení vánočního stromu, respektive dvou stromů. K tomu došlo za nadšeného odpočítávání dětí, zpěvů koled a vánočních vůní, které se linuly ze stánků, jež měla škola pro tento účel zapůjčené. Kantoři se proměnili v trhovce a místo za katedrou se činili za pultem. K mání bylo nejen občerstvení, ale i vánoční dekorace a výrobky dětí. Oba školní sbory Rolnička i Zvoneček si připravily pod vedením svých sbormistrů pásma koled, jež odstartoval fanfárou na trubku ředitel školy Jiří Čeřovský.  Všudypřítomná adventní nálada snad přinesla radost a pohodu do srdcí a myslí všech návštěvníků.