Úspěchy našich volejbalistek
04.12.2015
Úspěchy našich volejbalistek

Družstvo dívek ve složení: Hana a Lucie Klímovy, Veronika Švingrová, Marie Šmídová, Markéta Hlaváčková, Zuzana Nováková, Leona Landová, Adéla Garabíková a Anna Bobková zvítězilo na konci listopadu v okresním finále volejbalu škol. Vítězství bylo zajímavé tím, že soupeřkami byly studentky středních škol, protože se hrálo v kategorii ročníků narození 2001 – 1998. Naše hráčky jsou pouze ročníky 2000 – 2001. Porazili jsme Obchodní akademii a Gymnázium Dr. A. Randy, a tím se kvalifikovali do krajského finále v Liberci. Na Gymnáziu Jeronýmova jsme nejprve porazili Gymnázium Česká Lípa, a poté prohráli s domácím celkem. Tím jsme obsadili 2. místo v rámci Libereckého kraje.

Na jaře 2016 budou dívky hrát turnaj O pohár ministra ve své kategorii základních škol. Pokud budou poctivě trénovat, mohou svůj úspěch třeba ještě zvýraznit.