Plavci skvěle reprezentovali v okresním přeboru škol
11.12.2015
Plavci skvěle reprezentovali v okresním přeboru škol
V závodu školních družstev naše škola obsadila všech 8 kategorií. Za družstvo plavalo vždy 6 chlapců nebo 6 dívek, kteří si museli rozdělit 3, u starších 4 plavecké způsoby, navíc pak celý tým plaval štafetu 6 x 25m u starších 6 x 50 m volný způsob, nejstarší pak 4 x 25 m polohový závod. Podle výčtu umístění je vidět, že naše škola byla nejúspěšnější z celého okresu a plavci pod vedením vychovatelky Michaely Kuříkové a učitele Petra Hlaváčka  předvedli výbornou plaveckou formu a výkonnost.
Merker, Havíř, Hlaváč, Resl, Míka, Kočnar: 2 místo ze 7 škol (navíc Kučera zapůjčený Ž. Brodu vyhrál 25 m kraul)
Syka A., Mairich, Jindra, Martinka, Duschka, Holubec: 3.místo z 9 škol
Brožek, Vaniš, Svoboda L., Syka J., Boada, Serra, Kozák.: 4. místo ze 6 škol
Adamec L., Adamec M., Straka, Kadečka, Rutkovský, Císař: 4. místo ze 7 škol
Podoubská, Janďourková, Kopalová, Klápšťová E., Kučerová, Vítková: 2. místo z 8 škol

A na závěr dívčí družstva, která se stala školními přeborníku okresu:

1. místo: Marešová, Hujerová, Merker, Vélová, Zemanová, Klápšťová J.
  1. místo: Bedrníková, Šťovíčková, Palicová, Brožková, Abrahamová, Krimová

1.   místo: Holubcová, Fořtová, Janderová, Grusová, Milichovská, Šikolová, Netolická

FOTOGRAFIE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DRUŽSTEV