Naše účast v okresním kole florbalu škol
01.02.2016
Naše účast v okresním kole florbalu škol

Mladší dívky obsadily 2. místo: Na Smržovce sehrály dívky tři utkání. Nejprve jasně přehrály Pasířskou 7:0, ve druhém utkání stejným výsledkem porazily Velké Hamry. V posledním utkání jsme nestačili na domácí Smržovku. Naše dívky hrály v sestavě: v brance Penzová, v obraně Studničková, Novotná, Polreichová a Balická, v útoku nastupovaly Horálková, Šulcová, Horušická, Živnůstková a Marcinková. Oproti loňské účasti na stejném turnaji bylo ve hře vidět velké zlepšení, projevilo se to především velkým množstvím vstřelených branek (Horálková 5, Marcinková 3, Živnůstková 3, Balická 2, Šulcová 1, Horušická 1). Družstvo vedl v turnaji Petr Hlaváček, protože trenérka Kateřina Ťukalová, která většinu děvčat připravuje na pondělním kroužku, byla nemocná.

Mladší chlapci nepostoupili ze skupiny: Nad síly našich chlapců bylo družstvo z Arbesovky, které pak celkově zvítězilo i v okresním finále. Dalšího účastníka skupiny Rýnovice jsme porazili.