2. A na zahájení projektu Daruj knihu
17.02.2016
2. A na zahájení projektu Daruj knihu
Třída 2. A s paní učitelkou Súkeníkovou se účastnila slavnostního zahájení projektu Daruj knihu. Statutární město Jablonec coby pořádající subjekt celé akce zajistilo pro každou ze sedmi zúčastněných škol pohádkové představení pro děti mladšího školního věku a doporučen byl právě druhý ročník. Našim druháčkům byl vyhrazen hned první zahajující termín. Čapkovu pohádku Dášeňka čili Život štěněte (viz videozáznam pod textem) zhlédli v pondělí 15. února v jablonecké knihovně. Děti se vrátily nejen nadšené z pohádky a prohlídky dětského oddělení knihovny, ale každý si mohl vybrat a odnést knížku darovanou magistrátem města, za který přišel děti osobně pozdravit a povzbudit k četbě náměstek primátora Pavel Svoboda.

VIDEOZÁZNAM