Konverzační soutěž v němčině, 3. místo v kraji
08.03.2016
Ve čtvrtek 4. 2. 2016 proběhlo ve Vikýři okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. V II. kategorie A, která je určena žákům 8. a 9. ročníku ZŠ se zúčastnili Marek Trojan, Pavlína Jakubičková a Petra Ouhelová, kteří obsadili první tři místa. Marek Trojan a Pavlína Jakubičková postoupili do krajského kola, které se konalo 23.2. 2016 v Liberci. Zde Marek Trojan vybojoval 3. místo. V letošním roce v okresním kole proběhla i 0. kategorie pro žáky, kteří se jazyk učí teprve 2. rokem. V této kategorii naši školu reprezentovali Adam Boštička, Barbora Škývarová a Simoneta Gaši. Všem těmto žákům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme.