Společná hodina 1.C a 9.A
Společná hodina 1.C a 9.A
Tradicí na naší škole se stala pravidelná spolupráce mezi prvňáčky a těmi, kteří naši školu budou co nevidět opouštět, deváťáky. V úterý 10.října 2017 se poprvé na společné hodině setkali "noví kamarádi." Každý prvňáček si vylosoval jmenovku svého deváťáka a dvojice pak měla za úkol představit svého kolegu. Nebyl to úkol jednoduchý, hovořit před takovým publikem, ale i přesto to naši nejmenší zvládli. Na konci hodiny si ti starší zavzpomínali na to, jak poprvé usedli do těch nejmenších lavic v naší škole, a vyzkoušeli si to v naší třídě. Podívejte se, jak jim to sluší! (viz. foto) A tak začala naše spolupráce.
Prvňáčci byli ze setkání velmi nadšeni a hned se ptali, kdy zase k nám přijdou. Věříme, že i pro deváťáky byla naše společná hodina zpestřením školní výuky.