Vánoční sbírka pro městský útulek Dášenka
13.12.2017
Vánoční sbírka pro městský útulek Dášenka
Od listopadu probíhala u nás na škole vánoční sbírka pro městský útulek Dášenka. Děti z prvního stupně nosily pro pejsky a kočičky deky, staré povlečení, misky, hračky, granule, konzervy a různé pamlsky. Pro maskota útulku, prasátko Dášenku, děti donesly několik tašek suchého pečivo a také ovoce a zeleninu. Naše sbírka trvala do 8. prosince. Velkým překvapením pro nás bylo, když se nám všechny věci vešly do dvou aut, která jsme dárky zcela zaplnili. V úterý 12.12. 2017 jsme spolu se 4. A jeli do útulku dary předat. Vyvenčili jsme několik pejsků, pomazlili koťátka, fretku a nakrmili a pohladili prasátko Dášenku. Ráda bych poděkovala všem dětem a jejich rodičům za jejich ochotu a poskytnuté dary. Přeji krásné Vánoce.

Tereza Wlčková