Deváťáci na exkurzi v Nerroxu s.r.o.
Deváťáci na exkurzi v Nerroxu s.r.o.

Ve dnech 12. a 13. prosince 2017 navštívili postupně žáci 9. tříd jabloneckou firmu Nerrox s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem velkokuchyňských zařízení. Společnost dodává klientům nerezový nábytek a nerezová technologická zařízení pro interiérová vybavení komerčních staveb, zejména kuchyně, výdeje jídel, školní a závodní jídelny a další gastronomická zařízení.

Paní L. Medová, vedoucí technického zařízení, nám nejen exkurzi nabídla, ale navíc nás velmi ochotně provedla celou firmou a poskytla spoustu zajímavých informací. Žáci tak nahlédli do obchodního oddělení, do technické dokumentace, prošli si jednotlivá výrobní a montážní pracoviště a byla jim ukázána konstruktérská práce na PC.

Děkujeme paní L. Medové za vstřícnost a pěknou exkurzi.