Zahájení přípravy 9. tříd na přijímací zkoušky
05.05.2020

Vážení rodiče,
na základě pravidel o uvolňování omezení Vám sděluji, že od 11. 5. 2020 je možná účast Vašich dětí ve škole na přípravě k přijímacím zkouškám. Příprava bude probíhat 4 dny v týdnu, a to v pondělí, v úterý, ve středu a ve čtvrtek v době od 9:00 do 10:30. Vždy půjde o dvouhodinový blok buď českého jazyka, nebo matematiky. Škola bude vybavena všemi potřebnými hygienickými pomůckami a dodrží požadovaná hygienická pravidla. Školní jídelna nebude v provozu. V případě vašeho zájmu, prosím, kontaktujte třídního učitele do středy 6. 5. 2020.

7. 5. 2020 musí být seznam žáků hotový. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel.
Nutnou podmínkou účasti na přípravě je Žádost o tuto účast a Čestné prohlášení o neexistenci virového infekčního onemocnění včetně seznámení s rizikovými faktory. Oba formuláře obdržíte od třídního učitele a nejpozději 11. 5. 2020 před zahájením přípravy je vyplněné a podepsané doručíte do školy (žák je může mít u sebe první den zahájení přípravy a příslušný pedagog je od dítěte vybere). Bez těchto náležitostí nebude žák do školy vpuštěn, příprava mu nebude umožněna. O docházce dětí bude vedena evidence, bude vyžadováno i omlouvání nepřítomnosti.

Část potřebných pravidel je dostupná zde.

V případě dalších dotazů se obraťte na zástupce ředitele.

Martin Chytka