V Městské hale v Jablonci n. N. se odehrálo okresní finále škol ve volejbalu dívek. Naše družstvo
zvítězilo ve všech utkáních 2:0 na sety a s přehledem obsadilo 1. místo. Dívky po celou dobu turnaje
předváděly pěknou bojovnou hru a těžily z velmi dobré sehranosti celého týmu. Když v důležitých
rozehrách ještě projevily patřičnou bojovnost, nedaly soupeřkám žádnou šanci.
Ve sportovních soutěžích škol v letošním školním roce se jedná o největší úspěch naší školy. Všem
dívkám tedy patří poděkování za skvělou reprezentaci školy a za hru, kterou často zdobily i jejich
úsměvy a radost z volejbalu.









